Відбувся семінар для опорних закладів загальної середньої освіти Київської області - партнерів Всесвітньої продовольчої програми ООН

Дата: 29.03.2023 15:45

Фото без опису29 березня відбувся семінар для опорних закладів загальної середньої освіти Київської області - партнерів Всесвітньої продовольчої програми ООН в рамках пілотної Програми шкільного харчування.

Захід відвідали головний бухгалтер відділу освіти Згурівської селищної ради Галина Дорошенко та завгосп ОЗНЗ Новоолександрівський НВК Оксана Коваленко.

Під час зустрічі обговорили можливості покращення меню відповідно до рекомендацій Держпродспоживслужби, враховуючи постанову КМ 305 "Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку”.

Відбулася дискусія на тему: "Як ефективно використовувати допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН".

Учасники заходу переглянули презентація сайту ЗНАЇМО, де можна знайти всю інформацію про реформу харчування.

І насамкінець Євген Клопотенко провів презентацію декількох страв із сезонного меню.