Щотижнева нарада під головуванням заступника голови Київської ОВА Миколи Бойка

Дата: 30.03.2023 15:17

Фото без описуЗаступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сніжана Авраменко та профільні фахівці ради в онлайн форматі взяли участь у щотижневій нараді під головуванням заступника голови Київської ОВА Миколи Бойка.

Під пильним контролем - реєстрація пошкодженого та зруйнованого житла в Державному реєстрі майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.

Станом на 30 березня цього року Згурівська громада внесла до реєстру 100% усіх пошкоджених об’єктів.

З них, 8 об’єктів були відновлені в 2022 році. Ще потребують відновлення 3 житлові приватні будинки в с. Красне, які не отримали фінансування в минулому році.

Тому Згурівська селищна рада в лютому 2023 року звернулася з листом до Київської обласної військової адміністрації та передала потребу в фінансуванні на ліквідацію першочергових легких ушкоджень цих житлових індивідуальних будинків.