Дата: 30.03.2023 08:49

На виконання п.2 ч.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Молодіжна в смт Згурівка Броварського району Київської області (ДК 021:2015: 45230000-8- Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: ID: UA-2023-03-29-009594-a

1.Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено з урахуванням діючих державних стандартів якості, яким повинен відповідати відповідний вид послуг. Якість робіт, що передбачені закупівлею повинна відповідати вимогам державних стандартів, технічних умов та інших нормативних актів. Матеріали та компоненти, що використовуються для виконання робіт, повинні відповідати вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів стосовно поточного ремонту дорожнього покриття.

2. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Закупівля проводиться з урахуванням можливих потреб  Згурівської ТГ. Очікувана вартість закупівлі визначена кошторисною частиною проектної документації, яка затверджена експертним звітом (позитивний) від 04.10.2022 № 144-К/22-РБК/ЕЗ та становить на будівельні роботи 742 404,00 гривні з ПДВ.