До відома  внутрішньо переміщених осіб з числа осіб похилого віку та осіб з інвалідністю!

Дата: 28.03.2023 16:30

Фото без описуПостановою уряду затверджено Порядок реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час реалізації експериментального проекту особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію „Батьківщина” та Спеціалізованого Миргородського санаторію „Слава”  будуть безкоштовно надаватись соціальні послуги стаціонарного догляду, надання притулку, підтриманого проживання та соціальної адаптації. Оплата за надані соціальні послуги здійснюватиметься Національною соціальною сервісною службою України за рахунок бюджетних коштів.

Надання учасниками експериментального проекту соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб має розпочатися з 1 квітня поточного року.

Cпеціалісти відділу соціального захисту та охорони здоров’я Згурівської селищної ради та соціальні  фахівці центру надання соціальних послуг Згурівської селищної ради із залученням лікарів відповідного профілю:

- здійснюють виявлення та оцінювання потреб у наданні окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- ознайомлюють осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах з можливістю та умовами отримання соціальних послуг, які надаються учасниками експериментального проекту, та у разі їх згоди на отримання соціальних послуг надсилають Нацсоцслужбі запит щодо наявності в учасників експериментального проекту вільних місць.