За втручання прокуратури відновлено право Згурівської територіальної громади на володіння, розпорядження та користування належною їй за законом земельною ділянкою

Дата: 23.03.2023 08:24

Фото без описуЗавдяки принциповій позиції Згурівського відділу Броварської окружної прокуратури Київської області, суд повернув 3,2 га землі територіальній громаді Згурівської селищної ради, яка з численними грубими порушеннями законодавства була передана в приватну власність сину голови сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Прокурорами у суді доведено, що передача громадянину в приватну власність земельної ділянки площею 3,2 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва відбулася з грубими порушеннями вимог земельного законодавства, за відсутності технічної документації із землеустрою, яка затверджена рішенням сільської ради, що стало підставою для передачі у приватну власність спірної земельної ділянки та відсутності у нього документів щодо підтвердження наявності підстав для отримання права на земельну частку.

Погоджуючись з доводами прокурора, Згурівським районним судом задоволено позов Броварської окружної прокурори про визнання незаконним та скасування рішення Красненської сільської ради, скасування рішення про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку, площею 3,2 га.

Згурівський відділ Броварської окружної прокуратури