Національно - патріотичне виховання - це фундамент, на якому будується нація

Дата: 13.03.2023 10:13

Фото без описуЧлени Молодіжної ради Згурівщини відвідали захід, спрямований на підтримку та утвердження української національної ідентичності та сприяння розвитку національно-патріотичного виховання молоді в Київський області. Цей захід відбувався в славному місті Богуслав, у санаторії Чайка з 10 по 12 березня.

Учасникам було проведено різноманітні тренінги на тему військово-патріотичного виховання.

Кожного дня дівчата прослуховували цікаву інформацію від різних представників, таких як :

- заступник міністра молоді та спорту України - Марини Попатенко. Вона розповідала про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

- громадський активіст Сергій Конюшок розповів про важливість патріотичного виховання молоді.

- представник патрульної поліції Київщини Сергій Безпальчук провів лекцію на тему: " Особиста безпека, як складова становлення громадянської національної ідентичності."

- арт-терапевт Людмила Романенко провела роботу в групах щодо адаптації психологічних викликів ментального здоров'я в умовах війни.

-представники пластового вишкільного центру розповіли про "Пласт, як система виховання громадян" , на якому були присутні гості з Польщі, які розповідали про національний скаутинг.

- відбулася презентація фільму " Сильні, як земля" керівником гурту козацького вишколу " Межгірський сокіл" Сергієм Шумом

Останній вечір у чудовому дружньому колективі завершився обміном досвідом у вільному форматі. Співали пісні та підводили підсумки щодо плідної роботи.

Після насичених днів, учасники заходу мали можливість відпочити, відвідавши екскурсію містом Богуслав та льодову арену.

Дівчата були вражені поїздкою та отримали неймовірний досвід.