Співпраця у громаді - це запорука розвитку

Дата: 13.03.2023 08:43

Фото без описуОдин з ключових аспектів - це ініціатива. Батьки учнів Войтівського НВК виявили бажання, щоб діти займалися таеквон-до - це бойове мистецтво, яке розвиває тіло і дух. За злагодженої співпраці та комунікації з головою громади Цвиком Василем Вікторовичем вдалось втілити це в життя.

Заключний договір з ГО, яким надано спортивний зал школи у безоплатне користування для занять з таеквон-до.

Ук Денис Дарачанович - досвідчений тренер, який допоможе не тільки зміцнити здоров'я, а й розвинути фізичні, моторні, мовні та соціальні навички, а також освоїти прийоми самооборони. Вивчаючи основні прийоми таеквон-до, діти навчаться управляти своїм тілом, розвинуть силу, рівновагу і гнучкість. Освоюючи більш складні навички, таеквондист вдосконалює вміння концентрувати увагу, завдяки чому поліпшується його успішність в школі і зростає самоповага.

Вже продовж 2 тижнів 30 дітей та дорослих вже проявили інтерес та залюбки займаються. І це діти з сіл Войтове, Великий Крупіль та Пилипче.

Крок на шляху поступового руху вперед вже зроблений. Далі буде..