Дата: 07.03.2023 11:21

Фото без описуСьогодні, 6 березня Сергій Олійник, начальник відділу освіти, разом із директорами загальноосвітніх навчальних закладів стали учасниками наради у м. Бровари на тему: "Попередження активності небезпечних молодіжних рухів "РЕДАН" та "АНТИ-РЕДАН " на території Броварського району.

Анатолій Южека полковник поліції, заступник начальника Броварського районного управління поліції з превентивної діяльності та Тетяна Мироненко майор поліції, начальник сектору ювенальної превенції Броварського районного управління поліції розповіли учасникам про

ПВК РЕДАН: що це за рух і звідки він в Україні.

Рената Бащенко, головний спеціаліст відділу гуманітарного розвитку БРДА, окреслила роботу в закладах освіти територіальних громад Броварського району задля попередження участі школярів у молодіжному русі РЕДАН.

Ольга Білановської, начальник відділу гуманітарного розвитку БРДА, звернула увагу на гурткову роботу спортивного та патріотичного напрямків у закладах освіти.

Пам'ятаймо, безпека дітей – це пріоритет сьогодення.