Переможець фотовиставки "Берегині Згурівщини - молимося за Перемогу" Любов Русначук

Дата: 08.03.2023 10:53

Фото без описуЩороку, коли сонце виходить на весняну орбіту та від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії і любові. Ми вшановуємо жінку, від якої пішло все прекрасне на землі.

У рамках обласного фестивалю «Жінка – джерело любові» комунальним закладом «Центр культури і мистецтва» проведено тематичну фотовиставку «Берегині Згурівщини – молимося за Перемогу».

На фото - переможець фотовиставки, завідувач Войтівським сільським клубом, Любов Русначук.

Наше жіноцтво у своїй основі настільки патріотичне, що воно збереже Рід Український!