Дошкільна освіта є першим кроком для дітей у здобутті освіти

Дата: 02.03.2023 16:47

Фото без описуІнтенсивний розвиток особистості дитини відбувається у дошкільні роки та є основною функцією кожного закладу освіти.

2 березня Сергій Олійник, начальник відділу освіти, відвідав презентацію Порадника для директора закладу дошкільної освіти «Як створити та розбудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти», яка проходила у Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова, організатором якого була Державна служба якості освіти України.

Було обговорено ряд питань:

про формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти;

про Порадник для директора закладу дошкільної освіти «Як створити та розбудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти»;

про створення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного часу;

про забезпечення якості та безпечність харчування дітей.

Сподіваємося на те, що створення у кожному дошкільному закладі освіти України власної внутрішньої системи забезпечення якості освіти, стане потужним стимулом для удосконалення їхньої діяльності.