Нові перемоги не забарилися

Дата: 28.02.2023 14:59

Фото без описуВітаємо учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін з перемогою:

Дудка Вероніка, учениця 10 класу Згурівського ліцею, ІІІ місце з економіки, учитель Сухенко В. В.

Стрига Олександра, учениця 8 класу ОЗНЗ Новоолександрівський НВК, ІІІ місце з хімії, учитель Федорченко Т. П.

Семенов Максим, учень 10 класу Згурівського ліцею, ІІІ місце з хімії, учитель Журавська О. М.

Горбик Софія, учениця 11 класу Згурівського ліцею, ІІІ місце з хімії, учитель Журавська О. М.

Василенко Вікторія, учениця 10 класу Лизогубовослобідського НВК, ІІІ місце з астрономії, учитель Казько М. В.

Приходько Вікторія, учениця 8 класу Лизогубовослобідського НВК, ІІІ місце з фізики, учитель Казько М. В

Кисіль Олександр, учень 9 класу Жуківської гімназії, ІІІ місце з фізики, учитель Рокочий М. В.

Цах Олександр, учень 11 класу ОЗНЗ Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце з астрономії, учитель Бурдело Н. Г.

Щира подяка учням – переможцям, педагогам за високу результативність та гідну презентацію Згурівської територіальної громади на рівні області.

Бажаємо безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров'я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками!!!