У бібліотеках- громади пройшли заходи до Міжнародного дня рідної мови

Дата: 21.02.2023 14:29

Фото без описуМіжнародний день рідної мови запроваджено ЮНЕСКО з метою максимального збереження мов усіх народів планети та шанобливого ставлення до них. Уперше його відзначили у 2000 році, й відтоді щорічно святкують 21 лютого.

Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.

Кожна людина має завжди пам’ятати, хто вона, звідки родом, де її коріння. Кожна людина повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти.

У бібліотеках- філіях громади проведено ряд заходів з відзначення Міжнародного дня рідної мови.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім!