Жертв Голокосту вшанували у закладах освіти

Дата: 27.01.2023 16:55

Фото без описуСьогодні, 27 січня, Україна разом з усією світовою спільнотою вшановує пам'ять жертв Голокосту – мільйонів єврейських жінок, чоловіків і дітей, які загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Лише на українських землях їх кількість сягає моторошного числа - близько 1,5 мільйона осіб. Це не статистика: за нею стоять долі людей, зі своїми турботами, мріями, любов’ю і вірою.

З метою збереження національної пам’яті, формування патріотичних почуттів дітей та учнівської молоді в школах Згурівської громади пройшли заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту.

Були проведені виховні години: "Прости нас, пам'яте, прости!", «Голокост: не забути, не простити», «Голокост – уроки пам’яті», «Пам’ятаємо трагічні події». Урок пам'яті "Голокост: невідомі віхи історії". Відбулися презентації «Жертви Голокосту», «Бабин Яр – трагедія народу України». Також для учнів проходив перегляд фільму Дня пам’яті жертв Голокосту " Хлопчик у смугастій піжамі".

Працівниками бібліотек Згурівської громади проведений цикл заходів «СВІЧА ГОЛОКОСТУ НЕ ЗГАСНЕ»: години пам'яті «Голокост: не забути, не простити», «Голокост – уроки пам’яті», бесіди «Пам’ятаємо трагічні події», «Жертви Голокосту», книжкові виставки.

Приєднуємось до загальної печалі і співчуваємо всьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться!