Шановні жителі Згурівської громади! Освітній процес ll семестру навчального року 22/23 розпочався 23 січня

Дата: 27.01.2023 16:51

Багато було питань щодо тепла в школах та садочках.

Навіть під час вимкнення світла, температурний режим намагаємось зберігати настільки, наскільки це можливо.

Нагадую, що за два роки твердопаливні котли встановлені у дев'ятьох сільських закладах освіти. Аби котли працювали в разі відключення електроенергії, придбано 8 генераторів.

Продовжую моніторити ситуацію в освітніх закладах нашої громади.

Зведена таблиця по температурі та відвідуваності дітей - це дані за 27 січня 2023 року.

Тож середня температура по класах - 16 градусів, групах - 17-18 градусів.

В садочках "Журавка" та "Веселка" середня температура в групах становить 20 градусів.

Із 1758 учнів в п'ятницю у школі було 920 дітей, із 451 дитини дошкільного віку в садочку - 136 осіб.

Якщо говорити про відвідуваність дошкільнят освітніх закладів селища Згурівка, а саме: "Журавка" та "Веселка" - із 246 спискових дітей в двох ЗДО - лише 75.

Відсоток відвідування садочків становить 30,15%, а школярів - 52,3%.

Враховуючи реалії воєнного часу, стан енергетичної сфери, насамперед безпекову ситуацію, намагаємось по максимуму використовувати всі можливості для навчання дітей.

Фото без описуФото без опису