Засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики, спорту та туризму

Дата: 30.01.2023 13:07

Фото без описуПід керівництвом голови комісії Наталії Рекеди, відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики, спорту та туризму.

Участь у роботі комісії взяли секретар ради Ігор Феник, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сніжана Авраменко, керівники профільних структурних підрозділів ради.

Загалом під час засідання присутні розглянули 4 питання порядку денного:

про роботу відділу освіти,

про присвоєння Турівській гімназії імені Миколи Маркевича та затвердження Статуту закладу у новій редакції,

про роботу відділу соціального захисту та охорони здоров’я Згурівської селищної ради,

про роботу служби у справах дітей та сім’ї.

Усі питання детально розглянуті , з позитивними висновками рекомендовані комісією до розгляду на засіданні чергової двадцять третьої сесії селищної ради.