Про встановлення місцевих податків та зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів у 2023 році

Дата: 30.01.2023 14:43

Фото без описуЗгурівська селищна рада повідомляє, що 09.07.2021 були прийняті рішення «Про місцеві податки і збори» № 564-09-VIII, «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку» № 565-09-VIII та «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» № 566-09-VIII, які набули чинності з 01.01.2022.

Шановні платники податків!

Просимо звернути увагу, що відповідно до абзацу другого підпункту 12.3.3 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України у прийнятих рішеннях про встановлення місцевих податків та/або зборів, а також податкових пільг з їх сплати не визначено термін їх дії, тому такі рішення є чинними до прийняття нових рішень.