Щотижнева оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів

Дата: 23.01.2023 12:41

Фото без описуВ Згурівській селищній раді відбулася щотижнева оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів під головуванням заступника селищного голови Сніжани Авраменко. Участь у нараді взяла керуюча справами (секретар) виконкому Ольга Вдовіченко.
В ході наради обговорили основні напрямки роботи кожного структурного підрозділу.
Детально зупинилися на роботі відділу соціального захисту та охорони здоров'я, зокрема, акцентували увагу на оптимізації роботи у напрямку прийняття від населення відповідних документів для отримання субсидій та пільг. Як зазначила Сніжана Авраменко, саме надання якісних адміністративних, соціальних послуг населенню  є пріоритетним у діяльності селищного голови Василя Цвика та селищної ради вцілому.
Всі структурні підрозділи ради працюють у звичному режимі, повністю забезпечено роботу об'єктів критичної інфраструктури в умовах воєнного стану.
Відсьогодні всі заклади освіти повернулися до очного навчання, ведеться контроль за температурним режимом в освітніх закладах.
Під час наради зосереджено увагу на належному, професійному підході до роботи кожного, сумлінному ставленні до службових обов’язків та швидкому реагуванні на проблемні питання.
За підсумками наради визначено ряд завдань до виконання, надані відповідні доручення та визначені виконавці.