Відбулася щотижнева нарада

Дата: 16.01.2023 09:39

Фото без описуРобочий тиждень розпочався щотижневою нарадою з керівниками структурних підрозділів селищної ради під головуванням заступника селищного голови Сніжани Авраменко.

На нараді було обговорено ряд питань, які стосуються життєдіяльності громади, проаналізовано поточний стан справ та визначено коло головних завдань на найближчий тиждень.

Зокрема, обговорили фінансові питання, головні питання в галузях освіти, соціального, цивільного захисту населення, а також проведення заходів у громаді, відповідно до планів роботи.

Окремо заступник селищного голови наголосила на дотриманні виконавської дисципліни всіма працівниками селищної ради, належній організації роботи підрозділів в умовах воєнного стану.

По завершенню наради було дано ряд рекомендацій та доручень посадовим особам та керівникам структурних підрозділів в межах їх повноважень.