Бюджет 2023

Дата: 15.12.2022 17:05

Фото без описуЯк відомо, запорука успішного розвитку громади - наповнений бюджет.

Селищний голова Василь Цвик, заступник Сніжана Авраменко, секретар ради Ігор Феник, керівники профільних структурних підрозділів ради протягом року працюють з бюджетними установами та організаціями зі складання і виконання бюджету громади, контролюють виконання дохідної та видаткової частини бюджету, здійснюють фінансування бюджетних установ та організацій згідно з бюджетними призначеннями.

Поступові кроки в останні дні року впевнено наближають нас до прийняття бюджету на наступний рік.

завтра, 16 грудня, на розгляд членів виконавчого комітету буде винесений проект бюджету Згурівської громади на 2023 рік.

20 грудня відбудеться розширене засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально- економічного розвитку, де депутати попередньо розглянуть проекти рішень порядку денного сесії, в тому числі обговорять і проект бюджету громади на 2023 рік.

На засідання комісії запрошені всі депутати, керівники комунальних підприємств, профільних структурних підрозділів ради.

Питання затвердження основного документа Згурівської громади - бюджету на 2023 рік внесене до порядку денного засідання чергової 22 сесії, яке відбудеться вже 22 грудня.