Відбулася щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів селищної ради

Дата: 12.12.2022 11:41

Фото без описуСьогодні, під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сніжани Авраменко відбулася щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів селищної ради.

Під час наради керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень.

Пріоритетним завданням є успішне завершення бюджетного року, подання звітності та підготовка до позачергової і чергової сесій, на яких мають затвердити ряд важливих рішень, в тому числі і бюджет громади на 2023 рік. Крім того, увагу було акцентовано на питаннях соціального захисту, освіти тощо.

По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.