Згурівський селищний голова Василь Цвик про стабілізаційні планові відключення електроенергії

Дата: 13.12.2022 15:09

Фото без описуСтабілізаційні планові відключення електроенергії запровадили через значні руйнування енергетичної інфраструктури внаслідок російських атак.

Що стосується складання самого ж графіку відключень, то він формується не на місцевому рівні, а в ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Так, 7 грудня 2022 року у приміщенні ДТЕК "Київські регіональні електромережі" відбулась нарада, на якій погодили перелік підприємств критичної інфраструктури громади, які будуть ЗАХИЩЕНІ під час застосування в Київській області графіків погодинного відключення електроенергії.

Серед погоджених об'єктів Згурівської громади: КП"Згурівський ККП" - теплопостачання, водопостачання, водовідведення;

КНП "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" - для надання медичних послуг.

Враховуючи поточну складну ситуацію в нашій енергетичній системі після останніх масованих ударів з боку російських окупантів - в енергосистемі на рівні держави є певний дисбаланс, до якого слід відноситися з розумінням. Об'єми, які можна споживати - меншають.

Також можуть бути і аварійні відключення світла. Звідси ще один наслідок - часовий проміжок відключень різний за тривалістю.

На місцевому рівні дане питання не вирішується, це проблема всієї України. Тому, фантазувати та шукати винних не потрібно, так як і не слід поширювати необгрунтовані думки.

Перш за все, варто об'єднатися, та почути один одного, адже сценарії подальших подій можуть бути різними та непередбачуваними.

Бережіть себе та своїх близьких, розуміймо один одного, допомагаємо один одному і тоді все у нас вийде.

Ми неодмінно переживемо складні вимоги часу і все в нас буде добре!