Розпочав реалізацію проекту «Чотири простори бібліотеки»

Дата: 13.12.2022 09:56

Фото без опису"Щоб досягти успіху, ви повинні ЗНАТИ, що ви робите,

ЛЮБИТИ те, що ви робите,

і ВІРИТИ в те, що ви робите"

В.Роджерс

Під таким гаслом та за дієвої підтримки Згурівського селищного голови Василя Цвика, колектив селищної бібліотеки розпочав реалізацію проекту «Чотири простори бібліотеки» ( керівник проекту Горошко Н. М.; керівник організації (директор КЗ ЦКМ) Бабошкін А. В.; загальний бюджет проєкту - 100 000 грн.; джерело фінансування проєкту –Згурівська селищна рада в рамках реалізації проектів громадського бюджету ЗСТГ) зі створення новітнього бібліотечного простору: місця, де приміщення селищної бібліотеки використовується не просто як заклад для збереження книжкового фонду та його видачі, а створюється модель середовища, що поєднує чотири простори: навчання, натхнення, зустрічей та подій. Бібліотека поєднає функції інформаційного, просвітницького, комунікаційного, творчого, культурного, дозвіллєвого центру громади.

Отже, яким має бути простір сучасної бібліотеки? Комфортним і сучасним, відкритим і доступним, щоб туди хотіли (і могли) прийти мешканці громади і почували себе зручно, вільно й затишно. Мобільним і мультифункціональним, щоб невелике приміщення можна було швидко трансформувати для навчання, індивідуальної роботи, проведення зустрічей та організації подій. Гібридним, щоб відвідувач бібліотеки міг користуватися і реальним, і віртуальним простором, який створюють бібліотекарі, задовольняючи і передбачаючи потреби громади.