Про захворюваність на CОVID-19 і кампанію з вакцинації проти коронавірусної хвороби

Дата: 05.12.2022 13:56

Фото без описуЗа листопад 2022 року серед громадян, які мають декларації з лікарями Згурівської АЗПМС, зафіксовано 20 нових випадків коронавірусної хвороби CОVID-19, з них:

• дітей (0–18 років) – 0;

• медпрацівників – 0;

• працівників освітніх закладів – 3.

Протягом місяця проведено 176 експрес-тестувань на CОVID-19; одужало – 34 пацієнти. Госпіталізацій і летальних випадків немає.

За звітний період вакциновано проти CОVID-19 – 44 особи. З усіх проведених щеплень:

• 2 – перші дози,

• 10 – другі дози,

• 29 – перші бустерні дози,

• 3 – другі бустерні дози.

Від початку вакцинальної кампанії на базі Пункту щеплень Згурівської АЗПСМ щеплено 10154 громадянина дорослого населення, з них отримали:

1-у дозу – 5127 осіб (40,0%), 2 дози – 4715 осіб (36,8%), першу бустерну дозу – 306 осіб (2,4%), другу бустерну дозу – 7 осіб (0,05%).

Нагадуємо про необхідність захистити себе перед сезонним зростанням кількості випадків захворювання на вірусну інфекцію CОVID-19, адже вакцинація – єдиний ефективний спосіб зменшити ризики госпіталізації та смерті внаслідок коронавірусної хвороби.