Відбулося громадське обговорення щодо присвоєння Турівській гімназії імені Миколи Маркевича

Дата: 22.11.2022 17:54

Фото без описуСьогодні у Турівській гімназії провели громадське обговорення у форматі круглого столу щодо присвоєння Турівській гімназії Згурівської селищної ради імені Миколи Маркевича.

Під час обговорення слухали начальника відділу освіти Сергія Олійника, який підтримав ініціативу педагогічної ради закладу щодо присвоєння навчальному закладу імені Миколи Маркевича. Також перед присутніми виступив староста Турівського старостинського округу Валентин Волочнюк, який був одним із ініціаторів присвоєння закладу імені видатного українського історика, поета та етнографа.

До обговорення долучилися небайдужі жителі села, колектив школи, учасники учнівського самоврядування.

Всі дійшли єдиної думки: підтримати ініціативу адміністрації школи щодо присвоєння імені Миколи Маркевича Турівській гімназії. Відповідно до Закону України" "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, імен фізичних осіб" відповідний пакет документів буде переданий до Згурівської селищної ради для подальшого прийняття рішення.