Проведено обстеження торгівельних павільйонів на території ринку

Дата: 11.11.2022 15:55

Фото без описуСьогодні робочою групою із здійснення контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення проведено обстеження торгівельних павільйонів на території ринку КП «Згурівський комбінат комунальних підприємств» у смт Згурівка.

Під час обстеження встановлено, що торгівля рибою живою проходить за наявності відповідних накладних та ветеринарних документів. Перевозять рибу для продажу на ринок у бочках та контейнерах з обладнаними пристроями для збагачення води киснем.

Обстежено відповідність дати виготовлення та термінів реалізації у супровідних документах на продукти харчування.

Виявлено, що торгівля харчовими продуктами на території ринку окремими суб’єктами господарювання здійснювалася з порушеннями умов торгівлі (відсутність супровідних документів, які підтверджують їх якість та безпеку). Продавцем знято з реалізації 5 голівок по 0,5 кг сиру сичужного «Моцарелла».

З суб’єктами господарювання, вкотре, проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо здійснення підприємницької діяльності згідно з чинним законодавством за наявності відповідних документів та необхідності дотримання законодавства України з метою попередження харчових отруєнь споживачів, дотримання санітарних норм і правил під час здійснення торгової діяльності.