У Бориспільському будинку культури відбулися обласні урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 08:24

Фото без опису8 листопада в Бориспільському будинку культури відбулися обласні урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Для участі у заході були запрошені працівники культури Згурівської територіальної громади.

За багаторічну працю та вагомий внесок у розвиток галузі культури грамотою управління культури Київської обласної військової адміністрації нагороджені працівники Центру культури і мистецтва Згурівської селищної ради: художній керівник Ірина Льодін та режисер масових заходів Надія Горошко.