23 жовтня у Київській області НЕК Укренерго запроваджені стабілізаційні відключення для уникнення аварій

Дата: 23.10.2022 08:08

Фото без описуЗа розпорядженням НЕК Укренерго, у Київській області з 11.13 будуть відбуватися стабілізаційні відключення світла.

Відключення відбуватимуться для кожного клієнта не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись  протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень.  Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 10 до 14 ранку, то якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня,  повторне відключення буде з 18.00 до 22.00 і з 02.00 до 06.00.

Список населених пунктів, котрих може стосуватися таке відключення, розміщений на сайті та у соцмережах  ДТЕК Київські регіональні електромережі. Слідкуйте за оновленнями. Покрокова відеоінструкція тут

Для того аби підтримати енергосистему закликаємо всіх мешканців Київщини споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії ввечері з 17.00 до 23.00.
Бізнес клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

Бережіть себе та рідних!
Віримо в перемогу!