Проведено обстеження торгівельних павільйонів на території ринку

Дата: 14.10.2022 11:34

Фото без описуСьогодні робочою групою із здійснення контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення проведено обстеження торгівельних павільйонів на території ринку КП «Згурівський комбінат комунальних підприємств» у смт Згурівка.

Під час обстеження встановлено, що торгівля рибою живою проходить за наявності відповідних накладних та ветеринарних документів. Перевозять рибу для продажу на ринок у бочках та контейнерах з обладнаними пристроями для збагачення води киснем.

Обстежено відповідність дати виготовлення та термінів реалізації у супровідних документах на м'ясо свинини та готові м'ясні вироби промислового виробництва.

Виявлено, що торгівля харчовими продуктами на території ринку окремими суб’єктами господарювання здійснювалася з порушеннями умов торгівлі (недотримання температурного режиму при реалізації харчових продуктів, а також продаж 5 кг сала копченого, 2 кг фасованого у вакуумній упаковці фаршу, 10 кг субпродуктів курячих, 2,5 кг ковбас сиров’ялених без супровідних документів, які підтверджують їх якість та безпеку). Дана продукція продавцями була знята з реалізації.

Із суб’єктами господарювання, вкотре, проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо здійснення підприємницької діяльності згідно чинного законодавством за наявності відповідних документів з метою попередження харчових отруєнь споживачів, дотримання санітарних норм і правил під час здійснення торгової діяльності.