Проведено моніторинг за встановленням цін на соціально значущі лікарські засоби

Дата: 06.10.2022 08:56

Фото без описуРобочою групою з контролю за встановленням суб’єктами господарювання цін на окремі групи товарів, було проведено моніторинг за встановленням цін на соціально значущі лікарські засоби, які реалізуються у аптечних закладах смт Згурівка.

В аптеках в достатній кількості є всі групи товарів, які передбачає постанова Кабміну.

Ціни на антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні у порівнянні з цінами, що діяли в аптечних закладах громади місяць тому, зокрема, цефтриаксон (середня вартість 25,20 грн.) зменшилися на 22,2%, на нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, зокрема цитрамон (середня вартість 27,30 грн.) збільшилися на 31,2%, на етанол (розчин 96%) (середня вартість 49,75 грн.) збільшилися на 1,7%.

Суб’єктам господарювання вкотре нагадуємо про необхідність чітко дотримуватися встановлених державою граничних надбавок при формуванні роздрібних цін.

Моніторинг цін триває.