Шановні освітяни! Щиро вітаю вас із Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2022 07:50

Останні два навчальні роки були дуже важкими для всіх нас: коронавірус та війна кардинально змінили розвиток по всій Україні, зокрема і в нашій громаді. Нові вимоги часу, острах за дітей, більше відповідальності...
Зі свого боку, ми, як влада, зробили умови для навчання, харчування, виховання та зростання наших дітей, покращуємо умови роботи і для педагогів. Поступово забезпечуємо матеріально-технічну базу всіх освітніх закладів. Але ми матимемо позитивні зміни тоді, коли працюватимемо спільно, коли будемо партнерами і разом будуватимемо міцний фундамент для наших дітей.
Я дякую всім працівникам освіти, які навчають, виховують, годують, дбають про здоров'я, чистоту та комфорт школярів та дошкільнят, хто розвиває їх творчі здібності, тим, хто стовідсотково віддається своїй обраній професії.
У Ваше професійне свято бажаю кожному міцного здоров'я, мирного неба, сил, енергії, успіхів у підкоренні нових вершин.
Зі святом!