IX Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування

Дата: 22.09.2022 18:21

Фото без описуСекретар ради Ігор Феник та керуюча справами (секретар) виконкому Ольга Вдовіченко в онлайн форматі долучилися до IX Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування, що відбувся сьогодні у Львові.

На форум зібралися міські голови, представники міських рад та депутати усіх рівнів.

Під час панельних дискусій говорили про стратегію та повноваження міст під час війни, фінансування та економічний розвиток громад, енергетичну безпеку, майбутні зміни в ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування» тощо.Фото без опису

Спікерами заходу стали голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, народний депутат України ІХ скликання, голова підкомітету Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін, міські голови Миколаєва та Житомира – Олександр Сєнкевич і Сергій Сухомлин, а також голова Львівської ОВА Максим Козицький. Модерував дискусію мер Львова Андрій Садовий.