Вуличне освітлення в Згурівській громаді працюватиме до початку комендантської години

Дата: 23.09.2022 10:00

Фото без описуЗ перших днів повномасштабного вторгнення на Згурівщині, як і загалом в країні, для забезпечення світломаскування у населених пунктах було відключене вуличне освітлення. Натепер, відколи світловий день став коротшим, вирішено внести корективи щодо правил світломаскування.

Відсьогодні буде відновлене вуличне освітлення в населених пунктах Згурівської громади, яке світитиме до 23:00, до початку комендантської години.

Нагадуємо, що з настанням комендантської години слід дотримуватися правил світломаскування та вимикати світло у будинках, на вулицях, будівлях та спорудах.