Дата: 16.09.2022 15:08

Фото без опису16 вересня в режимі відеоконференції секретар ради Ігор Феник та завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Згурівської селищної ради Тетяна Мала взяли участь у засіданні регіонального оперативного штабу з підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо- зимовий період 2022/2023 року під головуванням керівника регіонального оперативного штабу Миколи Бойка.

За резулатами наради надано ряд доручень:

прискорити роботу по підписанню Актів готовності теплового господарства до роботи в опалювальному сезоні 2022/2023 року;

активізувати підготовку закладів освіти до опалювального сезону 2022/2023 року;

прискорити роботу по придбанню резервних джерел електроенергії (дизельгенераторів) на випадок аварійних відключень електропостачання для безперебійної роботи об’єктів тепло-, водопостачання і водовідведення.