Вироби для благоустрою населеного пункту с. Пасківщина

Дата: 01.09.2022 10:11

На виконання п.2 ч.3 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Вироби для благоустрою населеного пункту с. Пасківщина

за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

ДК 021:2015:37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2022-08-26-005692-a

1.Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено з урахуванням діючих державних стандартів якості, яким повинен відповідати відповідний вид товару. Постачальник гарантує  надати вироби, які повинні мати сертифікати якості та сертифікати випробувань. Матеріали, що будуть використовуватися для виготовлення товару, повинні бути безпечними та відповідати пожежним та санітарним нормам.

2. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Закупівля проводиться на передбачений обсяг фінансування заходів цільової Програми «Громадський бюджет Згурівської селищної територіальної громади на 2022 рік» з урахуванням можливих потреб населених пунктів Згурівської ТГ.  Відповідно до рішення виконавчого комітету Згурівської селищної ради від 12 серпня 2022 року № 193 збільшено видатки бюджету Згурівської селищної територіальної громади по селищній раді у сумі 55700 гривень на  проєкт «Дитячий майданчик « Моє дитинство»» Пасківщинський старостинський округ.