Щиро вітаємо з Міжнародним днем шахів!

Дата: 20.07.2022 16:30

Фото без описуВисловлюємо вдячність гравцям, суддям, шаховим активістам за ваш внесок в розвиток і популяризацію шахового спорту в громаді. Бажаємо спортивного бадьорого духу, енергії, швидкої думки і яскравих перемог!

З нагоди свята шахісти Згурівки, вперше з дня початку війни, зібрались і провели турнір, адже спортивні традиції варто не лише берегти, але й примножувати.

Цього разу в турнірі взяли участь 8 шахістів. На жаль, за станом здоров'я, турнір вимушений був пропустити найтитулованіший шахіст Згурівщини Анатолій Мирида, якому в травні цього року виповнився 91 рік. Зі зброєю в руках боронять нашу Батьківщину "майстри" шахівниці Юрій Яценко та Олександр Рибінський.

Здоров'я вам, шановні, і перемоги!

У цей святковий день нагороди призерам цьогорічного турніру вручив завідувач сектору молоді і спорту селищної ради Олександр Івченко.

А ними стали:

І місце - Валерій Озерний