Є надія, що з 1 вересня низка шкіл навчатиме школярів офлайн.

Дата: 15.07.2022 17:37

Фото без описуВсе залежить від безпекової ситуації в конкретному населеному пункті. А обов’язкова умова для відкриття школи – наявність бомбосховища.

Сьогодні, 15 липня, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Броварської РВА Ольга Білановська та головний спеціаліст відділу Олена Коваль, головний спеціаліст відділу освіти разом з начальником відділу освіти Згурівської селищної ради Сергієм Олійником відвідали всі навчальні заклади Згурівської громади.

Під час зустрічі з директорами оглянули стан облаштування укриттів, фахівцями районного відділу освіти надавалися чіткі рекомендації.

Сподіваємось, що наші діти розпочнуть навчальний рік у стінах рідної школи. І їхньому життю нічого не загрожуватиме