Ігровий майданчик в Малій Березанці

Дата: 12.07.2022 11:12

Фото без описуТільки-но обладнання для ігрового дитячого майданчика було доставлене до Малої Березанки, дорослі відразу почали його облаштовувати. І навіть дощ не став перешкодою.

За декілька годин локації були встановлені на території Малоберезанського НВО.

Ігрова зона була досить необхідною, адже дітей достатньо в освітньому закладі і всі вони хочуть гратися, бо це малеча і потрібно їх задовольняти такими забаганками.

- Немає нічого кращого, аніж дитячий сміх. Радість в очах, веселі посмішки, щасливі обличчя дорослих і дітей...

Ігровий майданчик - це місце для веселого та активного відпочинку, де діти зможуть гратися і спілкуватися з однолітками, це радість для всієї малечі та їх батьків.

І все завдяки голові громади Василю Цвику, заступнику голови Сніжані Авраменко, начальнику відділу освіти Сергію Олійнику. Висловлюємо велику вдячність за придбання дитячого майданчика від імені діток, батьків і жителів села Мала Березанка. Бажаємо вам здоров'я та успіхів! Дякуємо за небайдуже ставлення до дитячих потреб! Вихованці НВО дуже щасливі, дуже хотіли цього ігрового майданчика, - зазначає завідувач освітнього закладу Аня Феник.

Щасливі та усміхнені діти - ось що головне