Парк "Гойдалки" вже створено в селі Пасківщина

Дата: 12.07.2022 08:30

Фото без описуПроект реалізовано за рахунок коштів місцевого бюджету в межах програми «Громадський бюджет 2021»

За ці два вихідних дня, команда активних та небайдужих жителів села виконала значний об'єм робіт по встановленню, бетонуванню 4 гойдалок та 4 лавочок в місцевому мальовничому парку!

Натхненні, працьовиті та згуртовані, створили місце для відпочинку в спекотний час доби, локацію зустрічей та активного дозвілля! Окрема подяка Максиму Харченку, Дмитру Скопичу, Сергію Бабенку, Олексію Шевелю, Олегу Чубку, Івану Ятченку, Роману Тимченку, Олексію Хоменку, Денису Чубку та Дмитру Шматку.

Відтепер матусі з малечею, діти, молодь, люди похилого віку мають всі необхідні умови, щоб повноцінного використовувати парк для ігор, тривалих прогулянок та проведення вільного часу на свіжому повітрі!

Гарні ковані гойдалки та лавочки наповнюють простір парку, створюють комфортні умови для відпочинку та згуртування всіх жителів села.

Гойдалки працюватимуть з наступних вихідних, оскільки необхідно дотриматися технології витримки бетону, для забезпечення міцності конструкції.