Ще один робочий тиждень літа розпочався з хороших новин.

Дата: 11.07.2022 09:50

Фото без описуНовенький сучасний майданчик для дітей буде облаштований в селах Аркадіївка та Мала Березанка. Днями в ці населені пункти вже завезли обладнання та всі комплектуючі ігрової зони.

7 локацій, а саме: ігровий комплекс, пісочниця, скалолазка, шведська стінка, балансир, карусель та гойдалка на пружині вже скоро будуть облаштовані в селі Аркадіївка.

В Малій Березанці майданчик планується встановити на території Малоберезанського НВО, який відвідують 36 дітей.Тут нараховується 5 локацій: гойдалка, карусель, ігровий комплекс, балансир, гойдалка на пружині.

Потреба в майданчиках була озвучена на об'їзді сіл на початку червня. Це було взяте під особистий контроль голови громади Василя Цвика, який пообіцяв найближчим часом забезпечити потребу. Слова з ділом не розходяться. І ось екватор літа - і все обладнання та комплектуючі вже в Аркадіївці та Малій Березанці.

- Зробити щасливим дитинство малих жителів нашої громади - святий обов'язок дорослих. Над цим і працюємо, - так говорить селищний голова Василь Цвик.