Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств під головуванням начальника Броварської РВА

Дата: 07.07.2022 16:42

Фото без описуЗгурівський селищний голова Василь Цвик взяв участь у нараді під головуванням начальника Броварської районної військової адміністрації Павла Проскочила з керівниками сільськогосподарських підприємств Броварського району.

Під час наради розглянули питання:

Забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в Броварському районі у 2022 році.

Про можливість безоплатного будівництва зернових елеваторів на території району в рамках програми підтримки України від уряду США «Lend-Lease».

Подолання безробіття населення внаслідок зниження ділової активності суб’єктів господарювання Броварського району.