В Згурівській селищній раді відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 08.07.2022 09:45

ПіФото без описуд час засідання розглянули низку поточних питань з життєдіяльності громади.

Зокрема, погодили зміни до організаційної структури, чисельності та штатного розпису КП «Згурівський ККП».

Заслухали начальника відділу освіти Сергія Олійника стосовно підготовки закладів освіти до організованого початку 2022/2023 навчального року.

Уточнили видатки видатків селищного бюджету на 2022 рік.

Внесли зміни до Програми профілактики та протидії злочинності на території Згурівської селищної ради на 2021-2023 роки "Безпечна громада" та внесли зміни до бюджету Згурівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Розглянули один матеріал про накладення адміністративного стягнення.

Ряд питань стосувалися соціального захисту малолітніх дітей: надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів, надання дозволу на безоплатну приватизацію земельної ділянки на ім’я малолітнього сина, надання дозволу на укладення та підписання від імені малолітньої дитини договору оренди земельної ділянки.

Також розглянули питання про внесення змін до Переліку посадових осіб, яким надаються повноваження на складання протоколів про адміністративні правопорушення та затвердження його в новій редакції.

Внесли зміни до складу робочої групи з контролю за ходом підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Згурівської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 роки.

Члени виконкому розглянули заяву жителя громади щодо проведення уточнення адреси житлового будинку, надали дозвіл на розроблення детального плану території, затвердили Акт тимчасової комісії з розгляду звернення громадян та поновили на квартирному обліку жителя Згурівки, учасника бойових дій.

Наприкінці засідання члени виконкому розглянули 5 заяв про виділення одноразової допомоги на лікування жителям громади.

Незважаючи на війну, Згурівська громада живе і працює, комунальні та інші служби роблять усе, щоб жителям громади було зручно та комфортно. Працюємо в штатному режимі, забезпечуємо надійний тил.

З рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на сайті Згурівської громади у рубриці «Офіційні документи» після їх оприлюднення.