Повідомлення для платників податків, які сплачують податки до бюджету Згурівської селищної територіальної громади

Дата: 05.07.2022 14:44

Фото без описуЗгідно інформації, яка надійшла від Головного управління державної податкової служби у Київській області, на території нашої громади велика кількість жителів мають податковий борг за минулі роки перед бюджетом селищної територіальної громади зі сплати деяких видів податків, а саме: орендної плати за землю та земельного податку з фізичних осіб, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб, які є власниками об'єктів житлової та нежитлової нерухомості.

Звертаємося до платників податків з проханням забезпечити рівномірну, повну та своєчасну сплату податків та податкового боргу, не ухилятись від оподаткування та не порушувати встановлені законодавством терміни.

Надходження місцевих податків і зборів забезпечує проведення соціальної політики вирівнювання рівнів соціального та економічного розвитку територій, комплексного розвитку громади, а також здійснення функцій, передбачених Конституцією України та іншими законодавчими актами.