Отримання довгострокових кредитів для індивідуальних забудовників на селі на 2023 рік. Програма "Власний дім"

Дата: 05.07.2022 16:37

Фото без описуЗгідно з умовами програми, мешканець села чи селища, який хоче збудувати або придбати житловий будинок, може взяти кредит під 3% річних на 20 років, але не більш як до досягнення пенсійного віку. Для молодих сімей (до 35 років) – термін кредитування становить до 30 років.

У межах програми для багатодітних сімей, учасників бойових дій та переселенців надаються додаткові пільги.

Граничний розмір кредиту – 400 тисяч гривень:

до 400 тис. грн – для нового будівництва,

до 250 тис. грн – для реконструкції житлового будинку, добудови незавершеного будівництвом житла,

до 300 тис. грн – для придбання житла,

до 100 тис. грн – для спорудження інженерних мереж, підключення їх до існуючих комунікацій.

Для одержання більш детальної інформації та подачі заяв (до 08.07.2022р. 12:00 включно) звертатися за телефоном 5-10-69.