Відбулася планова онлайн-нарада з директорами шкіл та дошкільних навчальних закладів Згурівської громади

Дата: 16.06.2022 16:12

Фото без описуСьогодні у відділі освіти відбулася планова онлайн-нарада з директорами шкіл та дошкільних навчальних закладів Згурівської громади під керівництвом начальника відділу освіти Сергія Олійника.

Під час наради обговорили питання створення безпечних умов для перебування у закладах освіти дошкільнят, учнів та працівників, аби з першого вересня розпочати навчання офлайн.

Учасники наради проаналізували стан захисних споруд цивільного захисту закладів освіти та склали план ремонтних робіт для приведення їх у готовність до використання за призначенням.