У Згурівському відділенні поліції привітали чарівних жінок - дільничних офіцерів з їх професійним святом

Дата: 17.06.2022 09:04

Фото без описуЗгурівський селищний голова Василь Цвик подякував правоохоронцям за їхню відповідальну службу, побажав завжди зберігати стійкість духу, виявляти мужність та не втрачати притаманну їм жіночність, отримувати щиру вдячність і довіру в серцях людей.

Начальник відділення поліції Андрій Олійник подякував колегам за сумлінне виконання посадових обов’язків і побажав міцного здоров’я, розуміння і підтримки від рідних і близьких, успіхів у почесній праці.

За високий професіоналізм та вірність обраній професії Подяку від Згурівської селищної ради з рук очільника громади отримала Надія Стратілат, дільничний офіцер поліції відділення поліції № 2 Броварського РУП ГУ НП в Київській області.

Лист-подяку відділення поліції № 2 за ініціативу та наполегливість отримала Інна Волошина, начальник превенції місцевого відділення поліції.

Бажаємо вам, шановні дільничні офіцери поліції, міцного здоров'я, життєвих гараздів, родинного спокою і миру. Нехай професіоналізм та справедливість будуть постійними супутниками вашої нелегкої справи, а Господь Бог оберігає вас у повсякденному житті.