Дата: 16.06.2022 15:44

Фото без опису16 червня спеціалісти відділу земельних відносин та екологічних питань взяли участь в онлайн заході «Система збору аграрної статистики в Україні - потенційна роль громад та німецький досвід».

Ключовими доповідями експертів були:

оцінка спроможності громад щодо збору статистичної інформації та пропозиції щодо вдосконалення збору аграрної

статистики на локальному рівні;

розвиток аграрної статистики, пропозиції та можливості для врахування територіальних громад в системі статистичної звітності України з урахуванням німецького та європейського досвіду.

Наприкінці заходу були активні обговорення та запитання учасників. Найпоширеніше з порушених питань - законодавча неврегульованість звітування сільськогосподарських виробників органам місцевого самоврядування.