ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєктів регуляторних впливів

Дата: 14.06.2022 16:15

про оприлюднення проєктів регуляторних актів

проєктів рішень Згурівської  селищної ради «Про затвердження  Правил утримання домашніх тварин на території населених пунктів Згурівської селищної територіальної громади»,  «Про затвердження Порядку передачі майна комунальної власності Згурівської селищної територіальної громади підприємствам, установам, організаціям Згурівської селищної ради на праві господарського відання або оперативного управління»

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Згурівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєктів рішень Згурівської селищної ради «Про затвердження  Правил утримання домашніх тварин на території населених пунктів Згурівської селищної територіальної громади», «Про затвердження Порядку передачі майна комунальної власності Згурівської селищної територіальної громади підприємствам, установам, організаціям Згурівської селищної ради на праві господарського відання або оперативного управління».

Проєкти регуляторних актів разом з відповідними аналізами регуляторного впливу будуть розміщені (оприлюднені) на офіційному сайті Згурівської селищної ради https://zgurivska-gromada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність» «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» протягом п’яти  робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

Термін приймання пропозицій та зауважень до проєктів регуляторних актів становить один місяць з дня оприлюднення проєктів регуляторних актів та відповідних аналізів  регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєктів регуляторних актів та аналізів їх регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань просимо надавати в письмовій формі на адресу розробника регуляторних актів – сектор з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Згурівської селищної ради, вул. Українська, 10,  смт  Згурівка, 07601, телефон для довідок – (04570) 5-10-69, e-mail: zgurjkg@ukr.net.

Селищний голова                                                       Василь ЦВИК