ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ !

Дата: 09.06.2022 15:05

Фото без описуЗгурівський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 31 травня 2022 року № 2022.2268, що надійшло у супроводі листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 08.06.2022 № 11.1.2-17/6379, стосовно виявлення гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) у харчовій добавці, що експортувалася з Німеччини (виробник: GymBeam, Germany; оптовий продавець: GymBeam s. r. o., Slovakia; роздрібний продавець: Pro Nutrition Finland Oy, Finland) до України (отримувач: Savatsport, м. Рівне)..

Попереджаємо операторів ринку про виконання обов’язку, передбаченого частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме: негайного вилучення харчового продукту з обігу та письмового інформування компетентного органу про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів.