Згурівська лікарня отримала поповнення - апарат ультразвукової діагностики з Німеччини

Дата: 24.05.2022 17:06

Фото без описуВ КНП "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради" поповнення - апарат ультразвукової діагностики з Німеччини. Сьогодні вже відвантажили УЗД в медичній установі.

У складі делегації, які організували та доставили такий цінний і потрібний вантаж до медзакладу: волонтер Броварської військової адміністрації з Польщі Христоф Коза, начальник Броварської військової адміністрації Павло Проскочило, в.о. завідувача сектору з питань охорони здоров'я військової адміністрації Рената Бащенко.

Окрім апарату ультразвукової діагностики серед вантажу: медикаменти, перев'язувальний матеріал, вироби медичного призначення, генератор та багато іншого.

Голова громади Василь Цвик подякував за гуманітарну допомогу, зазначивши, що спільні справи та підтримка один одного, однозначно наближають нас до ПЕРЕМОГИ.