Під керівництвом Згурівського селищного голови Василя Цвика відбулася щотижнева оперативна нарада

Дата: 23.05.2022 11:15

Фото без описуСьогодні, 23 травня, під керівництвом Згурівського селищного голови Василя Цвика відбулася щотижнева оперативна нарада за участі секретаря ради, заступника селищного голови голови з питань діяльності виконавчих органів та керуючої справи (секретаря) виконавчого комітету, керівників структурних підрозділів.

Під час наради заслухали інформацію керівників виконавчих органів щодо основних напрямів життєдіяльності громади за минулий тиждень та пріоритетні завдання на поточний тиждень.

По завершенню оперативної наради керівництвом ради було надано ряд доручень всім керівникам структурних підрозділів.

Зокрема, наголошено, на дотриманні вимог законодавства щодо роботи під час воєнного стану. Особистій відповідальності кожного керівника за роботу його підпорядкованого йому підрозділу.